Movies
Ratings
483- SawRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5- Riddles of the SphinxRated ★ 3.5
LifeRated ★ 1.0
PassengersRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
RageRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 1.5
MiseryRated ★ 2.5
MissingRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 1.0
ThorRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0