Series
Ratings
116- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0
SamuelRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
QuartetRated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5