Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
UnicornRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
YonderRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0