Movies
Ratings
321
Bird BoxRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.0
Fall in Love at First KissRated ★ 1.5
SaltRated ★ 4.0- Take Me to the MoonRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Five Feet ApartRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 1.0
The GuiltyRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 1.5
Soul MateRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Demon Covered in ScarsRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5