Series
Ratings
15
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0