Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.5
Just Eat It: A Food Waste StoryRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 1.5
Baby and MeRated ★ 1.5