Movies
Ratings
43
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5- SawRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0