Movies
Ratings
95
King KongRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5