Series
Ratings
39
Brush Up LifeRated ★ 3.5
OokuRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0