Movies
Ratings
314
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 1.5
A Charlie Brown ChristmasRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 3.5
No Blood No TearsRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Lost HighwayRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Choir of GodRated ★ 1.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.0