Movies
Ratings
89
Pulp FictionRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
LegendRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Men of PlasticRated ★ 1.5