Movies
Ratings
241
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0