Series
Ratings
34
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0