Series
Ratings
141
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Brave DetectivesRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0
My Perfect StrangerRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 5.0