Movies
Ratings
2371
Project Hail MaryRated ★ 3.0
OrlandoRated ★ 2.0- Water DeerRated ★ 3.5
Woman on the BeachRated ★ 3.0
Mad Dance OfficeRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
Rental FamilyRated ★ 2.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 2.5- In Our DayRated ★ 3.0
- Colorful HappinessRated ★ 3.5
- The Final SemesterRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0
The Chronology of WaterRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5- The Blue Roof from the WindowRated ★ 3.0
The Yellow HandkerchiefRated ★ 4.0