Movies
Ratings
663
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
NopeRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 2.5