Movies
Ratings
730
Project Hail MaryRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Choir of GodRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 5.0- NamelessRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5