Movies
Ratings
1060
The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 1.5
HopelessRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 4.0