Movies
Ratings
390
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Yesterday Once MoreRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0