Series
Ratings
52
Still 17Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0