Movies
Ratings
70
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0