Movies
Ratings
104
ThorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0