Series
Ratings
132
Demon SlayerRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
UncoupledRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0