Movies
Ratings
523
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0