Movies
Ratings
206
The AvengersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0