Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
RomeRated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 5.0
MF GhostRated ★ 4.5- Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 2Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Initial D: First StageRated ★ 4.5- BonobonoRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0