Movies
Ratings
87
Extreme JobRated ★ 3.5
The Forest of LoveRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Dumplin'Rated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Fifty Shades FreedRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
BabeRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0