Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Faces PlacesRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 2.5
SolarisRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0