Series
Ratings
393
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Love in the CloudsRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Motel CaliforniaRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
DickinsonRated ★ 3.5