Movies
Ratings
37
MonsterRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
ReboundRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0