Series
Ratings
283
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 2.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Call My AgentRated ★ 3.5
Call My AgentRated ★ 3.5