Titles you rated
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
No Way UpRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
ElioRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
To LiveRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0