Series
Ratings
19
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5