Series
Ratings
24
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The RebelRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5