Titles you rated
Jane EyreRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0- iCarlyRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Jane the VirginRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0