Series
Ratings
173
Summer ScentRated ★ 1.5
Thirty-NineRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 1.0
JTBC LectureRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0