Series
Ratings
110
The Good PlaceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5
The Capture Season 2Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 3.5- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Capture Season 1Rated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.5
Sick NoteRated ★ 3.0
Sick NoteRated ★ 3.0- CarruselRated ★ 3.5
- Unstoppable MarriageRated ★ 4.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.5
- The Knee-Drop GuruRated ★ 2.5
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.0