Titles you rated
Silo Season 1Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 1.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
CastlevaniaRated ★ 4.0
Deca-DenceRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0