Movies
Ratings
476
AnnieRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 3.5
The Snow SisterRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost LampRated ★ 3.5
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.0
ElvisRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Love in the VillaRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5