Movies
Ratings
150
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.5
DreddRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Natural Born KillersRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
BrickRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
OutrageRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5