Titles you rated
Tokyo MelodyRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0- WeavingRated ★ 2.5
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 3.5- What the CAKE!Rated ★ 2.5
- SUPERNOVARated ★ 3.5
Don't Step Out of the HouseRated ★ 2.5- Fake LiesRated ★ 2.0
GuestRated ★ 4.0
12th Assistant DeaconRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.5- Coming of AgeRated ★ 4.0
- Million Lucky BathRated ★ 2.0
- 어쩌다 이지경Rated ★ 2.5
A Very Straight NeckRated ★ 3.5- Monstro ObscuraRated ★ 3.0