Series
Ratings
48
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Gear Fighter DendohRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5