Titles you rated
NEEDY GIRL OVERDOSERated ★ 2.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.5
Fate/strange FakeRated ★ 3.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 2.5- Around The TableRated ★ 2.0
Revue StarlightRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5