Series
Ratings
22- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5