Movies
Ratings
39
The Hating GameRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 3.5
To the BoneRated ★ 3.5
People We Meet on VacationRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
My Secret SantaRated ★ 1.0
NebraskaRated ★ 4.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
ReptileRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5