Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Black DovesRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
One Ordinary DayRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0