Movies
Ratings
186
Ocean's EightRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0