Movies
Ratings
439
Baby DriverRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
The 400 BlowsRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.0
(the) MutationRated ★ 2.0
Bonnie and ClydeRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Saw XRated ★ 3.0
Super MarginRated ★ 2.5
Super NovaRated ★ 2.0