Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 1.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.0