Titles you rated
Kids ReturnRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
RageRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0- GodotRated ★ 2.0
The Green RayRated ★ 3.5- DefragmentationRated ★ 4.0
CicadaRated ★ 3.5- L+Rated ★ 2.5
AuditionRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 1.5
MisericordiaRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
A Serious ManRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Siblings of the CapeRated ★ 4.0